İlan Araİlan Ara
İlan Verİlan Ver
Soru SorSoru Sor
Resim YükleResim Yükle
facebook twitter google

Filters

  Marka

  Fiyat

  Adres

  Türkiye

  Kelime Ara

  Motosiklet İlanları

  Motosiklet.org; Türkiye’nin en saygın ve geniş içeriğe sahip sanal motosiklet sitesidir. Site; forum hizmetine ek olarak ana sayfasında yer alan ek içeriklerle birlikte totalde motosiklete dair her alanda sanal hizmet sunuyor. Motosiklet haberleri, duyuruları, motosiklete dair makaleler, tecrübeli motorcuların bilgi ve birikimi, deneyimleri, motosiklet etkinlikler, motosiklet ilanları gibi birçok alanda motor sürücülerine yayın akışı sağlanıyor. Motosikletin ana unsur olduğu sitede elbette aksesuarlardan motor sürüş etkinliklerine kadar geniş bir yelpazede site içeriği bulunuyor. Site yöneticileri motor denince akla gelen her türlü detayı büyük bir titizlikle site bünyesinde ekleyerek üyelerine ve site ziyaretçilerine çok yönlük bir hizmet veriyor.

  Motosiklet ilanları sayfasında sırasıyla; motosiklet, aksesuar, giyim, yedek parça, hizmetler sekmeleri bulunuyor. Alt başlıklar halinde sıralanan içerikler site içi gezintiyi kolaylaştırmak amacıyla fonksiyonel bir bakış açısıyla düzenlenmiştir. Site ziyaretçileri istedikleri kategoriye istedikleri menüden ulaşarak makale okuyabilir, ilanları inceleyebilir veya yeni bir ilan yayınlayabilir. Motosiklet ilanları sayfasında yer alan alt kategorilerin içerikleri aşağıdaki gibidir;

  Motosiklet: Bu kategoride Chopper, Commuter, Cross, Enduro, Moped, Naked, Scooter, Sport Touring, Super Sport, Touring, ATV ve çalıntı motor duyuruları gibi sayfalar yer alıyor. Motosikletin her türünü bu sekmeden kolayca görebilir ve ilgili motor türüyle alakalı ilanları, makaleleri, güncellemeleri görebilmek mümkündür.

  Aksesuar: Sürücülerin yolculuk esnasında ihtiyaç duyduğu motosiklet aksesuarları bu sekmede sırasıyla listelenmiştir. Sekmenin içeriğinde; brandalar, çanta, çanta taşıyıcıları, egzoz ve parçaları, kilitler, koruma demirleri, lastik ve tüpler, rüzgarlık & ön cam, tank pad, sis farı, yağ ve spreyler gibi elzem materyaller yer alıyor. Bu liste hem bir motorun ihtiyaçlarını listeliyor hem de sürücülere ekipmanlar hakkında bilgi sunuyor.

  Giyim: Motosiklet kullanırken giyilen özel kıyafetler sürücüye hem konfor hem de hayati anlamda büyük avantaj sağlar. Giyim sekmesinde yer bulan içerikler sırasıyla; bot, eldiven, kask, intercom, korumalar, mont, pantolon, termal giyim, tulum, yağmurluk, bay ve bayan motosiklet kıyafetleri yer alıyor. İlk defa motosiklet kullanacak olan kişiler bu kategoriyle birlikte ihtiyaç listesi hazırlayabiliyor.

  Yedek Parça: Akü, gidon – elcik, grenaj, zincir – dişli ve yağ filtrelerinin yer aldığı sayfada, motosiklet yedek parçaları hakkında detaylı bilgiler bulabilmek mümkündür.

  Hizmetler: Bu sekmede çok detaylı ve bilgi dolu makaleler yer alıyor. Hizmetler kategorisinde sırasıyla; ehliyet, eğitim, kiralama, kredi, servis ve sigorta hakkında bilgiler bulunuyor.

  Motosiklet ilanları sayfasında aradığınız her şeyi bulmak sadece birkaç tık ötede. Üye olarak daha aktif bir şekilde sistemden yararlanabilirsiniz.